Porady dotyczące pielęgnacji samochodu na wakacje i na co dzień


Sześć z tych spowiedzi zwykle oznacza, że ​​”mamy dużo czasu na rozrywkę”. Jaki mistrz nauki. Czas w pokoju, wakacje w Ameryce nie muszą tak być.

Heather Michelle opowiada o swojej historii jako o zostaniu w domu-mamie w artykule zatytułowanym „Confessions for the Stay in Mom”. Ja sam jestem mamą w domu i uznałem ten artykuł za bardzo interesujący, mimo że zgadzam się i nie zgadzam z tym, co ona przewiduje. Mając to na uwadze, podszedłem do artykułu ekologicznego i naturalnego z własnym życiem jako mamą w domu i porozmawiam o tym tutaj.

Na początek, w przypadku, gdy zabezpieczyłeś dłużej niż wystarczającą ilość ciasta na przeżycie wakacji, najważniejsze, co naprawdę może zrobić, to dokonać wyboru lotów heliko-copter. Wybór istotnej ceny może wymagać znacznego wyboru. Te przejażdżki są najlepsze w Nowym Jorku. Możesz podróżować po nowojorskim niebie i zdobyć widok z lotu ptaka na Big Apple City. Będziesz mógł rzucić okiem na budynek Empire State w swojej sławie. Okrążysz Lady Liberty, nie wspominając o przeplocie prawa do wnętrzności głównego miasta miasta, gdzie będziesz mógł obserwować park w Central City. Jeśli wcześniej nie byłeś w miłym helikopterze, również, aby go mieć, powinno to być fantastyczne zwiedzanie poniżej zapomnij.

Chcesz produkować telefon bez użycia rąk metodą? Nie ma problemu. Być może załaduj swój GPS motocykl z kilkoma plikami muzycznymi, aby się zrelaksować i wysłuchać z biura? Nie ma problemu. Chcesz nagrać swoją jazdę, by móc skorzystać z niej w przyszłości lub zobaczyć znajomych? Nie ma problemu. Wszystko to i wiele więcej można zrobić za pomocą zaawansowanego nawigatora GPS o motocyklu za mniej niż 1000 USD. Jednostki, takie jak systemy nawigacyjne GPS Garmin lub jednostki GPS Tomtom, będą robić to wszystko i wiele więcej.

Problem ten stał się oczywisty w obliczu wielu, którzy po prostu nie mogą skorzystać z rozrywek, które młotkują ich w ciągu dnia. Telewizja; gry komputerowe; hazard, narkotyki; alkohol; łatwe życie; dobre życie; a brak ruchu jest tam na pierwszym miejscu. Zespół ten jest genialny, związany z wolą pracy lub społeczeństwa, aby skłonić odwiedzających do zmiany nawyków.

Możemy skorzystać z klubu Runaway Bay Clubhouse, w którym znajduje się sala fitness, salon, kawa, teatr i sala bilardowa. Moglibyśmy również skorzystać z klubu AmeriSuites. Przez cały dzień jedli kawę, gorącą herbatę, gorącą czekoladę i wiele innych. Ich centrum fitness było znacznie starsze i kilka urządzeń zostało uszkodzonych. Jest tam świetny basen ze zjeżdżalnią i ruchem morskim. Oglądaliśmy bawiące się dzieci, które naprawdę dobrze się bawiły.

Z drugiej strony, jeśli chcesz wyjechać na wakacje do Hiszpanii, z pewnością możesz zabrać Blue Parasol. Mieli możliwość, aby pomóc Ci zobaczyć idealne miejsce, niesamowite zakwaterowanie w Hiszpanii i wspaniałe wakacje w Hiszpanii; możesz na pewno określić, w co się pakujesz.

Wyobraź sobie to, po stresującym wydarzeniu w pracy lub w domu, postanowiłeś sprawdzić Cotswold na wakacje. Następnie, gdy jedziesz i wybierasz się na rezerwację hotelową, zobaczysz piękny widok z hotelu. Jak idziesz w holu hotelowym, uśmiechasz się wszędzie i witają cię sympatyczni ludzie. Podczas gdy idziesz do swojego pokoju, zwykle kierujesz się usługą, która może być gotowa i chętna do szczęśliwej służby.

10). Niezależnie od tego, czy jest w domu, czy w biurze, wchodzenie po schodach jest wspaniałym sposobem na spalenie dużej ilości kalorii i poprawę łydek. W biurze podnieś krok w górę i w dół 2-3 stopnie schodów jednocześnie, kilka razy każdego dnia, kiedy odpoczniesz od komputera. W domu możesz naprawdę przejść na pełną skalę i ścigać się w górę iw dół po schodach, rozszerzając się, gdy schody są czyste i zachowują ostrożność.