Hotelik bliski sercu nawet bardzo daleko od domu – w austriackich Alpach

Nie wszyscy lubią podróże – jednak mając pewność, że na wyjeździe spotkamy swoich, na pewno opcja wyjazdu będzie przekonywująca dla każdego. Po całym świecie bowiem rozsiani są nasi rodacy, którzy osiedli za granicą – wielu z nich prowadzi własne biznesy, takie jak na przyklad www.. A jak wiadomo, my Polacy słyniemy z gościnności – doświadczymy jej właśnie od naszych rodaków na całym świecie. To spore udogodnienie, tym bardziej jeśli nie znamy języka – bo obsługa będzie nam pomagała na ile może. Taka podróż to jak mieszkanie w domu z dala od miejsca zamieszkania.


Pyszne jedzonko i rewelacyjne widoki

Niestety w nasyzm kraju nie uświadczymy widoku pięknych Alp, dlatego celem ich zwiedzenia musimy wyruszyć w podroż. Nie musimy jednak wiązać z tym żadnych obaw, bo jeśli oprócz tego że nie lubimy podróży nie przepadamy także za innym jedzeniem niż polskie, to dobrze trafiliśmy – w hotelu post natrafiamy na rodowite posiłki ale taże na te tyroskie, aby mieć możliwość również kulinarnej podróży. Wielką zaletą miejsca, w którym leży hotel jest to, że bez względu na to kiedy wyjeżdzamy i co chcemy robić, wszędzie jest blisko. Podziwianie alpejskich hal czy jazda na nartach w zimie – tutaj jest blisko wszędzie i na pewno nie musimy martwić się o dotarcie w miejsce docelowe, zwłaszcza z poradami przemiłej obsługi. Również wyposażenie hoteliku nie przedstawia powodów do życzenia – wszystko jest gustowne w stylu tyrolsko – polskim. Na pewno nam się spodoba i nie będziemy mieli powodów do narzekania.


Jak w domu

Bez względu na to, w jakim miejscu na świecie odpoczywamy, ważna jest atmosfera hotelu. Mimo że zazwyczaj nie spędzamy w nim dużo czasu, to jednak śpimy tam i spożywamy posiłki, a to dobrze jest robić w dobrej atmosferze. Dlatego też najlepiej jest w miejscu, do ktorego wracamy chętnie – czystego, schludnego i pełnego miłych, sympatycznych osób. Od razu lepiej spędza się czas w takim miejscu, a całe wakacje są o wiele lepiej wspominane, a sami chętnie polecamy dane miejsce z czystym sumieniem, że jeszcze ktoś może spędzić w nim czas równie dobrze jak my. Piękne widoki to również coś, co rewelacyjnie podnosi walory hotelu – budząc się u stóp Alp możemy poczuć się niesamowicie. To właśnie polski pensjonat otoczony alpejskimi szczytami – niesamowite poczucie, że jesteśmy w domu, ale jednocześnie tak daleko. Na pewno będziemy taki wyjazd długo wspominać, polecać naszym znajomym i to bardzo słusznie, bo miejsca w których my czuliśmy się dobrze będą pewnie równie dobre dla naszych bliskich, a dobrymi emocjami należy się dzielić. Z drugiej strony nie ma co siedzieć w domu, kiedy wkoło tyle mozliwości, tyle pięknych miejsc i bezcennych widoków, które możemy zobaczyć – wystarczy tylko chcieć. A jeśli przy okazji mamy zawitać do hotelu pełnego naszych rodaków – na pewno warto się zdecydować na wyjazd czy to we dwoje czy całą rodziną – wszystkim wyjdzie to na dobre, no i te wspomnienia! Bezcenne, będziemy je pięlegnować wiele lat.